Rok założenia 1982 info@hondo.pl


Trochę o historii...

Firma nasza powstała w 1982 r.

Z początku zajmowaliśmy się robotami inżynieryjnymi, a głównie zabudową rzek i potoków górskich, a w 1987r. również budową obiektów inżynierii sanitarnej takich, jak oczyszczalnie ścieków, kanalizacje itp.

W 1997r. rozpoczęliśmy sprzedaż, serwis i doradztwo w zakresie maszyn melioracyjnych i drogowych.

Rok później rozpoczęliśmy również sprzedaż sprzętu komunalnego - w szczególności zamiatarek ulicznych i chodnikowych firmy Hofmans (później Tennant).

Od 2010 r. skupiamy się na produktach szwedzkiej firmy Dorotea Mekaniska: nośnikach narzędzi (amfibiach) Truxor i osprzęcie koszącym Doro do łodzi, ramionach hydraulicznych (kosiarkach) włoskiej firmy Marolin, a także ścinarkach do poboczy.

Już od 40 lat mamy do czynienia ze środowiskiem naturalnym. Jako wykonawca robót melioracyjnych zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu znamy problemy związane z wykonywaniem takich prac oraz potrzeby firm zajmujących się działalnością wykonawczą. Dlatego w naszej ofercie znajdują się maszyny dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Serwis...

Prowadzimy serwis - zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny- wszystkich oferowanych przez nas maszyn na terenie całego kraju. Ponadto zapewniamy dostęp do oryginalnych części zamiennych. Posiadamy magazyn części zamiennych, dzięki czemu najpotrzebniejsze części dostępne są od ręki.


Copyright (C) HONDO